Briedis turpina treniņus vieglā režīmā, gatavošanos cīņai, iespējams, iesāks nākamnedēļ

Pievienot komentāru
Briedis turpina treniņus vieglā režīmā, gatavošanos cīņai, iespējams, iesāks nākamnedēļ
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis savus treniņus turpina vieglā režīmā pēc tam, kad uz 16. maiju tika pārcelta viņa Pasaules boksa supersērijas fināls pret kubieti Junieru Dortikosu

Jau ziņots, ka neilgi pēc laika, kad paziņots par cīņas pārcelšanu, Briedis atgriezās mājās pie ģimenes.

Šo jau šobrīd var nosaukt par Maira Brieža sarežģītāko gatavošanos kādai no cīņām. Savā profesionālajā karjerā Mairis divas cīņas ir aizvadījis pāri okeānam. 2013.gada jūnijā Latvijas bokseris Reilijā ar tehnisko nokautu uzvarēja amerikāni Džonatanu Feltonu. 2018.gada novembrī Mairis Čikāgā pēc punktiem pieveica armēņu izcelsmes Vācijas bokseri Noelu Gevoru.

Šajās cīņās lielākā uzmanība tika pievērsta aklimatizācijai. Īpaši jau otrajā cīņā pret Gevoru neiztika  bez piedzīvojumiem. Tika atcelts SAS kompānijas lidojums no Stokholmas, un ceļotājiem vispirms nācās doties uz Kopenhāgenu. No Latvijas Brieža komandai bija  līdzi savi pārtikas produkti – arī Maira ēdienkartei ierasti bija pievērsta liela uzmanība.

Tagad savas korekcijas ir ieviesis koronovīruss. Tas no Brieža un visas mūsu boksera komandas prasa pat trīskāršu uzmanību un piesardzību. Savukārt trenerim bija jāpārplāno Maira gatavošanās, lai iedeālā fiziskā formā tiktu sasniegta maija vidū.

Raimonds Zeps
Maira Brieža menedžeris

Mairis šonedēļ arvien aizvada vieglus treniņus, cenšamies atlaist ”pīķa” formu, kas bija iegūta pirms cīņas. Mēs šobrīd nogaidām to, kā notikumi attīstās un jau pavisam drīz, nākamās nedēļas sākumā, ja apstākļi to ļaus, Mairis uzsāks trenēties pēc jaunās programmas un gatavosies cīņai 16. maijā.

Brieža-Dortikosa dueļa sakarā pirmais atceltais pasākums bija abu atklātais treniņš t/c ”Domina”, neilgu laiku pēc tā tika paziņots arī par visas cīņas pārcelšanu.