Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

0 Komentāru

Latvijas bokseris Mairis Briedis pēc sev piederošās Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostas aizstāvēšanas atzina, ka bija noilgojies pēc sajūtām, ko dod cīņas savu skatītāju priekšā.

Jau ziņots, ka sestdien Briedis “Arēnā Rīga” trešajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja Vācijas pārstāvi Arturu Mannu. 

“Kaut gan arēna nebija pilna, likās, ka tā ir pārpildīta. Es biju sailgojies pēc šīm sajūtām un paldies arī jums,” pēc cīņas teica Briedis. “Tas ir tas, kāpēc es to daru, jo kaut kādā veidā tas ir veids kā apvienot valsti.”

Arī Brieža menedžeris Raimonds Zeps norādīja, ka skatītāji “Arēnā Rīga” sestdien atbalstīja savu sportistu. “Mēs redzējām, ka arēna nebija tik pilna, kā citās aizvadītajās cīņās, taču šķiet, ka skatītāji bija skaļāki nekā dažās izpārdotās cīņās pasaules boksa supersērijā. Nav nozīmes cik cilvēku atnāk, atmosfēra un atbalsts no pūļa tāpat ir,” piebilda menedžeris.

Runājot par pašu cīņu, Latvijas bokseris norādīja, ka pieļāva kļūdas, jo ilgi nebija boksējises un pauda cerību, ka līdz nākamajai cīņai nevajadzēs tik ilgi gaidīt.

“Nevar teikt, ka pretinieks bija vājš, taču mēs arī ieguldījām šajā cīņā ļoti daudz smaga darba trīs mēnešu sagatavošanās procesā,” pievienoja bokseris.

Brieža treneris Dmitrijs Šiholajs teica, ka cīņā tika izpildīts tas, kas Latvijas bokserim bija jāizdara. “Sākotnēji vajadzēja viņu noķert uz pretuzbrukumiem un veikt sitienu ar labo roku, kas arī izdevās. Mēs ļoti trenējām tieši šo gājienu. Gribējām, lai pretinieks padodas, visu arī izdarījām,” teica treneris. “Nākotnē gribētu dažas lietas pielikt, kaut ko noņemt, un tad mums viss sanāks vēl labāk,” teica Šiholajs.

Atbildot uz jautājumu par to, ar ko viņš vēlētos nākamo cīņu, Briedis atbildēja, ka tas ir viņa promotiera Kalles Zauerlanda darbs. “Man nav problēmu ar to, kur un pret ko tiks aizvadīta cīņa,” piebilda Latvijas pārstāvis.

Briedis atzina, ka tiešām bija pārsteigts, kad uzzināja, ka tā, iespējams, bija pēdējā cīņa Latvijā. “Protams, negribētos, ka tā būtu,” atzina bokseris.

“Kas notiek šeit arēnā, nenotiek nekur citur, bet mums ir jāiet uz priekšu. Tas arī nav atkarīgs no manis, jo man ir jāsagatavojas, jāiziet ringā un jāparāda fantastisks bokss.”

Saistībā ar nākamo cīņu Zauerlands pievienoja, ka pašlaik ir daudz risināmu jautājumu. “IBF ir nosaukusi obligāto pretinieku, bet mēs arī plānojām titulu apvienošanas cīņu, tāpēc jautājums tiešām ir tikai par to, kura cīņa tiks aizvadīt pirmā. Izskatās, ka nākamā cīņa notiks ārzemēs, jo šeit pārāk daudz ierobežojumus nosaka valdība. Tie pat nav paši ierobežojumi, bet gan veids, kā tas tiek pateikts. Šobrīd neesmu ieinteresēts šeit atgriezties,” stāstīja Zauerlands.

Kā nākamo pretendentu uz sestdien aizstāvēto jostu IBF nozīmējusi austrālieti Džeiju Opetaiju. Tiesa, ja izdotos vienoties ar Lorensu Okoliju par IBF un Starptautiskās Boksa organizācijas (WBO) jostu apvienošanu, tad nākamais pretinieks varētu būt Okolijs.

36 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 28 uzvaras, no kurām 20 bijušas ar nokautu. Viņš cietis vienu zaudējumu – WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

0 Komentāru

Jaunākie cīņu sporta video

Poļu bijušais spēkavīrs Pudzanovskis MMA būrī ar vienu sitienu izdzēš gaismu milzīgajam senegāliešu Bombardierim

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Tešeira tiek pie Blahovica kakla un atņem polim UFC pussmagā svara čempiona jostu

UFC dāmu duelī Spensera sadauza Letsoni un svin uzvaru ar tehnisko nokautu

Viljamsa labā roka atrod Baezas zodu un nogulda pretinieku uz APEX būra grīdas

Usmans vēlreiz pieveic Kovingtonu un aizstāv čempiona titulu

UFC vakara galvenajā duelī Holovejs aizraujošā cīņā uzvar Rodrigesu

Asiņainā cīņā Janezs pieveic Grantu un turpina UFC karjeru bez zaudējumiem

Lietuviešu izcelsmes amerikāniete Namajuna UFC oktagonā aizstāv savu titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu