Briedim tiek izteikts pēdējais piedāvājums no poļa Cešlaka komandas puses

0 Komentāru
Briedim tiek izteikts pēdējais piedāvājums no poļa Cešlaka komandas puses
INSTAGRAM

Briedim pirms mēneša tika noteikts termiņš no IBF puses, lai vienotos par titula aizstāvēšanu pret poli Mihalu Cešlaku. Termiņš ir pagājis, bet par cīņas datumu abas puses vēl nav vienojušās un pārrunas turpinās.

“Termiņš ir pagājis, jā, taču šobrīd tas neko tik būtisku nenozīmē – pārrunas joprojām turpinās,” paskaidroja Raimonds Zeps. “IBF noteiktais laiks ir vairāk ar rekomendējošu pieskaņu. Ja abas puses neturpina pārrunas un nav vienojušās, tad pēc termiņa beigām IBF izsludina izsoli, bet nu šajā gadījumā viss vēl turpinās.”

Mairim Briedim pieder IBF pasaules čempiona josta pirmajā smagajā svarā, taču viņam tā regulāri jāaizstāv pēc IBF noteikumiem, un tagad par titula obligāto pretendentu izvirzīts polis Mihals Cesļaks. Titulcīņas nonākšana izsolē nozīmētu, ka jebkura ieinteresētā puse var piedāvāt summu, ko piedāvās bokseriem honorāros, un lielākās summas piedāvātājs iegūs tiesības organizēt cīņu.

Cešlaka promouters Zibgņevs Ratiņskis portālam “Ringpolska” vakar pastāstīja savu skatījumu par pārrunu norisi: “Piektdien veicām savu pēdējo piedāvājumu Brieža komandai un līdz šim brīdim vēl neesam saņēmuši atbildi. Mums nav nekādas informācijas, vai latvieši šo piedāvājumu ir pieņēmuši vai nē.”

Jau iepriekš vēstīts, ka, pārejot uz smagsvariem, Briedim pretim varētu stāties Mariušs Vahs, ar kuru jau pavasarī bija panākta principāla vienošanās par cīņas aizvadīšanu. Taču arī pieredzējušajam Vaham ilgstošā neskaidrība nav ideāls variants, un viņa menedžeris Polijas medijiem paudis neapmierinātību, norādot, ka no Brieža promoutera Kalles Zauerlanda tiek gaidīta skaidrība par cīņu pret Briedi, kā arī tiek gaidīts avansa maksājums, kādu paredz viņu noslēgtais līgums

0 Komentāru