Brazīliešu MMA cīnītāja Ribeiru noķer un nogādā policijā “virinātāju”

Pievienot komentāru
Brazīliešu MMA cīnītāja Ribeiru noķer un nogādā policijā “virinātāju”
INSTAGRAM

27 gadus vecā brazīliešu MMA cīnītāja Marija Ribeiru noķēra un nogādāja policijā “virinātāju”, ziņo “BRAVE” MMA cīņu federācija savā mājaslapā.

Marija Ribeiru aizvadījusi astoņas MMA cīņas, no kurām piecās izcīnījusi uzvaras.

Marija Brazīlijas pilsētā Sinopā kopā ar draudzeni un vīramāsu devās uz veikalu, kad kāds vīrietis piebrauca, nokāpa no riteņa ņēmās rādīt sievietēm savus “labumus”.

Tad viņš metās prom, bet Ribeiru nolēma tā to lietu neatstāt. MMA cīnītāja “virinātāju” noķēra, sasēja un izsauca policiju.

”Es trenējos Kuritibā, bet karantīnas laiku pavadu mājās kopā ar ģimeni. Mums ģimenē ir bērni, mūsu tuvākajā apkārtnē ir daudz bērnu, pret kuriem visi izturas ļoti draudzīgi. Mēs negribējām, ka šāds tips nesodīts var darīt šādas lietas. Es varu iedomāties, cik sievietēm ir bijis jāpiedzīvo šādas nepatīkamas situācijas. Šoreiz viņš uzrāvās uz neīsto upuri,” pēc incidenta teica Ribeiru.

Diemžēl ilgu laiku policijā “virinātājs” neuzkavējās. Pēc liecības nodošanas vīrietis tika atbrīvots. Kā paskaidroja Sinopas policijas pārstāvis, šādos gadījumos viņiem nav iespēju likuma pārkāpēju turēt iecirknī ilgāk par 24 stundām.

Tagad šo gadījumu izmeklēs policijas sieviešu lietu vienība.