Boksa superduelī otrās cīņas nebūs – Meivezera komanda atbildējusi Pakjao izaicinājumam

Pievienot komentāru
Boksa superduelī otrās cīņas nebūs – Meivezera komanda atbildējusi Pakjao izaicinājumam
AFP/SCANPIX

Amerikāņu boksera Floida Meivezera ”labā roka” Lenards Elerbe, atbildot uz filipīnieša Menija Pakjao izaicinājumu par abu atkārtotu cīņu, atbildējis visai noraidoši.

Pakjao aizvadītajā nedēļas nogalē kļuva par visu laiku vecāko WBA čempionu pusvidējā svara (līdz 66,7 kg) kategorijā. To viņš izdarīja, izcīnot uzvaru pār Kītu Tūrmanu.

Filipīnietis tagad ir pirmais un vienīgais bokseris pasaulē, kurš spējis kļūt par pasaules čempionu astoņās dažādās versijās.

Pēc cīņas Pakjao izdarīja netiešu izaicinājumu par atkārtotu cīņu ar Flodu Meivezeru (Meivezers 2015. gada 2. maijā Pakjao pārspēja). ”Viņš ir beidzis karjeru un to izpauda. Viņš ir neaktīvs. Ja viņš ir gatavs, nākt atpakaļ un cīnīties pret mani, tad attiecīgajā laikā viņš to paziņos, mēs varētu teikt: jā.”

Tomēr, kā jau minēts, Meivezers un viņa komanda par cīņu tik optimistiski vis nebija: ”Floidam nav intereses. Viņa interese ir nulle. Viņš ir darījis šo visu savu dzīvi, un pēc laika tu izdedz. Viņš ir devis visu šim sportam.”

Spekulācijas par Meivezera atgriešanos ringā izskan laiku pa laikam, tomēr pagaidām bez reāla iznākuma. 42 gadus vecais bokseris ringā pēdējo reizi izgāja aizvadītā gada Vecgada vakarā, kur paraugmačā ātri tika galā ar japāni Tenšinu Nasakavu.