Boksa promoteris Herns: Veins Rūnijs būtu gatavs uzvilkt boksa cimdus un doties ringā

Pievienot komentāru
Boksa promoteris Herns: Veins Rūnijs būtu gatavs uzvilkt boksa cimdus un doties ringā
ZUMAPRESS/SCANPIX

Angļu futbola zvaigzne Veins Rūnijs būtu gatavs doties boksa ringā kādā labdarības boksa pasākumā, apgalvo boksa promoteris Edijs Herns.

Rūnijs, kurš šobrīd pārstāv MLS klubu ”DC United”, boksa sakarā visplašāk pazīstams ar notikumu 2015. gadā, kad viņš aizvadīja pavisam neoficiālu boksa sparingu pret savu bijušo Mančestras ”United” komandas biedru Filu Bārdsliju un tika nokautēts, tomēr šobrīd Rūnijs esot apņēmības pilns parādīt pretējo.

”Daudz slavenību runājušas par piedalīšanos labdarības boksa pasākumā. Man ir podkasts, Viens tajā bija, viņam tas [bokss] patīk. Viņš ir cīnījies ar amatieru bokseriem,” stāstīja Entonija Džošua, Oleksandra Usika un vēl daudz citu populāru bokseru promoteris Herns.

Tāpat Herns atklāja, ka angļu futbola leģenda pat esot jokojis par iziešanu ringā pret savu bijušo komandas biedru Rio Ferdinandu, kurš pēc futbolista karjeras beigām centās uzsākt profesionālās gaitas boksa, tomēr viņa mēģinājums bija nesekmīgs.  Edijam Hernam amatieru boksa cīņas nav svešas – tiek ziņots, ka viņš promotēs sociālās vietnes ”YouTube” sensāciju KSI un Logana Pola atkārtotu boksa maču, kuru pirmais duelis esot ienesis apmēram 11 miljonu dolāru lielus ienākumus.

Rūnijs 2015. gadā tiek “izslēgts”.