Boksa promoteris Herns: Es apsolu, ka cīņa starp Džošua un Fjūriju notiks

2 komentāri
Boksa promoteris Herns: Es apsolu, ka cīņa starp Džošua un Fjūriju notiks
REUTERS/SCANPIX

Viens no pasaulē populārākajiem boksa promoteriem Edijs Herns apsolījis, ka cīņa starp šā brīža pasaulē labākajiem smagā svara bokseriem Taisonu Fjūriju un Entoniju Džošua notiks.

Svētdienas rītā Fjūrijs ar nokautu pieveica amerikāni Deonteju Vailderu, izcīnot WBC čempiona jostu, savukārt Džošua 2019. gada nogalē ar otro cīņu pret Endiju Ruisu atguva savas IBF, WBO un IBO čempiona jostas.

Gadījumā, ja abi britu bokseri tiktos ringā, cīņas uzvarētāju varētu kronēt par absolūto smagā svara čempionu smagajā svarā.

Par iespējamo dueli ar britu mediju ”Sky Sports” runājis ”Matchroom Boxing” promoteris Edijs Herns, kurš pārstāv arī Entoniju Džošua: ”Visi grib šo cīņu. Es jums apsolu – tā notiks. Ja mums vajadzēs cīnīties ar Pulevu, mēs uzvarēsim viņu. Ja Fjūrijam būs jācīnās ar Vailderu, viņš atkal pieveiks Vailderu. Mēs darīsim visu, lai šī cīņa notiktu.”

”Šī ir vienīgā cīņa, kurā mums būs iespēja redzēt divus britu smagā svara čempionus, kas cīnīsies par absolūtā čempiona godu viens ar otru. Tas nekad nav noticis, tas nekad citā gadījumā arī nenotiks.”

”Mēs būtu klauni, mēs būtu idioti, ja mēs nenokārtotu šo cīņu. Tā ir vienreizēja iespēja. Cilvēki runā par naudu, aizmirstot par skaistumu šajā sportā, nesaprotot, ka mums šeit ir iespēja pilnīgai dominancei smagā svara divīzijā.”