Atkal tikai nauda – Ruiss piekrīt Džošua cīņai Saūda Arābijā

Pievienot komentāru
Atkal tikai nauda – Ruiss piekrīt Džošua cīņai Saūda Arābijā
AP/SCANPIX

Endijs Ruiss tomēr piekritis revanša cīņu ar Entoniju Džošua aizvadīt Saūda Arābijas pilsētā Dīrijā. Kā ziņo britu mediji, Ruisa honorārs palielināts par vairākiem miljoniem.

Izmantojot ASV valdības ieteikumus nedoties uz Saūda Arābiju, Ruisa komanda nepiekrita cīņas norises vietai Dīrijā, netālu no galvaspilsētas Rijādas. Ruisa menedžeris Frenks Vorens piesauca žurnālista Džamala Kašogi nogalināšanu, citus cilvēktiesību pārkāpumus, sieviešu tiesības valstī, spīdzināšanu.

Entonija Džošua Džošua menedžeris Edijs Hērns Ruisam piedraudēja ar tiesu darbiem un šķiršanos no WBA, IBF, WBO un IBO čempiona jostām bez cīņas. Hērns uzsvēra, ka Ruiss visas saistības attiecībā uz revanšu uzņēmies parakstot kontraktu pirms 1.jūnija cīņas Ņujorkā.

Kā izskatās, Ruisa komandai būs izdevies panākt savu. Britu mediji ziņo, ka čempiona jostu īpašnieka 10 miljonu ASV dolāru būtiski palielināts un ASV dzimušais meksikānim vairs nav nekādu pretenziju cīnīties Saūda Arābijā. Tiek lēsts, ka Džošua honorārs jebkurā gadījumā ir divreiz lielāks kā viņa pretiniekam.

Ruiss 1.jūnijā Ņujorkas ”Madisson Square Garden” arēnā sensacionāli uzvarēja Džošua, atņemot Londonas olimpiskajam čempionam WBA, IBF, WBO un IBO smagā svara čempiona titulus.