Abū Dabī oktagonā Blahovics aizstāvēs savu UFC pussmagā svara titulu cīņā ar Tešeiru

0 Komentāru
Abū Dabī oktagonā Blahovics aizstāvēs savu UFC pussmagā svara titulu cīņā ar Tešeiru
UFC

Sestdien Jasa salā Abū Dabī polis Jans Blahovics aizstāvēs savu UFC pussmagā svara čempiona titulu cīņā ar brazīlieti Gloveru Tešeiru un par pagaidu titulu pirmajā vieglākajā svarā cīnīsies bijušais čempions krievs Pjotrs Jans un amerikānis Korijs Sandhāgens. Nepalaid garām aizraujošās UFC cīņas kanālā TV3 Sport, kas pieejamas arī nākotnes televīzijā Go3!

Pirmo reizi pēc UFC cīņu šova janvārī, kad Makss Holovejs ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu uzvarēja Kelvinu Kataru, UFC viesosies jaunajā un supermodernajā Etihad Arēnā. Galvenajā cīņā polis Jans Blahovics aizstāvēs savu UFC pussmagā svara čempiona titulu cīņā ar brazīlieti Gloveru Tešeiru un par pagaidu titulu pirmajā vieglākajā svarā cīnīsies bijušais čempions krievs Pjotrs Jans un amerikānis Korijs Sandhāgens.

38 gadus vecais un 188 cm garais Jans Blahovics ir izcīnījis uzvaras visās pēdējās piecās cīņās. Martā pussmagā svara čempions ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu uzvarēja vidējā svara čempiona jostas īpašnieku Izraelu Adesanju. MMA cīņās Blahovics ir izcīnījis 28 uzvaras (8 no tām ar nokautu) un piedzīvojis astoņus zaudējumus.

41 gadu vecais un, tāpat kā viņa pretinieks, 188 cm garais Glovers Tešeira UFC pussmagā svara rangā ieņem nākamo vietu aiz čempiona. Arī brazīlietis uzvarējis savās pēdējās piecās cīņās. Gloveram MMA būrī ir 32 uzvaras (18 ar nokautu) un septiņi zaudējumi.

Par pagaidu titulu pirmajā vieglākajā svarā cīnīsies krievs Pjotrs Jans un amerikānis Korijs Sandhāgens. Janam bija jācīnās ar pašreizējo čempionu Aldžameinu Stērlingu, taču amerikānis guva savainojumu. Pie čempiona jostas Stērlings tika pēc tam, kad marta sākumā titula cīņā Jans izdarīja neatļautu sitienu ar celi. 28 gadus vecais un 170 cm garais krievu cīkstonis bez cīņas pret Stērlingu ir piedzīvojis tikai vienu zaudējumu, 2016.gadā ar dalītu tiesnešu lēmumu piekāpjoties Magomedam Magomedovam. Pjotram MMA dueļos ir 15 uzvaras, no tām septiņas ar nokautu. 29 gadus vecais un 180 cm garais Korijs Sandhāgens šobrīd UFC pirmā vieglākā svara rangā ir trešais. Viņam MMA cīņās ir 14 uzvaras (6 KO) un 3 zaudējumi.

Smagajā svarā krievs Aleksandrs Volkovs, kurš UFC rangā ieņem piekto vietu, cīnīsies ar poli Marcinu Tiburu. Viņš reitingā ieņem devīto vietu un uzvarējis piecās cīņās pēc kārtas. Vieglā svara cīņā Krievijas cīkstonis Islams Mahačovs spēkosies ar jaunzēlandieti Denu Hukeru.

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Sestdien, 30.oktobrī, 21:00 UFC. Jans Blahovics pret Gloveru Tešeiru

0 Komentāru

Jaunākie cīņu sporta video

Poļu bijušais spēkavīrs Pudzanovskis MMA būrī ar vienu sitienu izdzēš gaismu milzīgajam senegāliešu Bombardierim

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Tešeira tiek pie Blahovica kakla un atņem polim UFC pussmagā svara čempiona jostu

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

UFC dāmu duelī Spensera sadauza Letsoni un svin uzvaru ar tehnisko nokautu

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Viljamsa labā roka atrod Baezas zodu un nogulda pretinieku uz APEX būra grīdas

Usmans vēlreiz pieveic Kovingtonu un aizstāv čempiona titulu

UFC vakara galvenajā duelī Holovejs aizraujošā cīņā uzvar Rodrigesu

Asiņainā cīņā Janezs pieveic Grantu un turpina UFC karjeru bez zaudējumiem

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Lietuviešu izcelsmes amerikāniete Namajuna UFC oktagonā aizstāv savu titulu