Komentāri
Briedis aizraujošā 12 raundu cīņā aizstāv savu pasaules čempiona jostu
Foto: LETA

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis piektdienas vakarā Liepājā aizstāvēja savu čempiona jostu Starptautiskās Boksa asociācijas (IBA) versijā otrajā smagajā svarā, 12 raundu ilgā cīņā uzvarot Beļģijas pārstāvi Ismailu Abdulu.

Tiesnešu vienbalsīgā lēmumā Briedis izcīnīja uzvaru – visi trīs tiesneši pēc punktiem viņam piešķīra panākumu šajā duelī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pirmajā raundā abi sportisti izcēlās ar vairākiem trāpīgiem sitieniem pa galvu un ķermeni. Tiesa, nedaudz lielāku aktivitāti izrādīja mājinieks Briedis, kamēr Abduls izvēlējās vairāk nogaidošu pozīciju, gaidot, kad latvietis varētu pieļaut kādu kļūdu. Otrajā raundā Beļģijas sportists jau bija nedaudz aktīvāks, taču tik un tā tempu vēl joprojām diktēja Briedis, kuram izdevās ar pāris sitieniem cauršaut Abdula bloku.

Trešajā raundā Briedim izdevās Abdulu iespiest virvēs un ar vairāku sitienu sēriju pārsteigt pretinieku, taču Beļģijas sportists demonstrēja pārliecību pār saviem spēkiem, demonstratīvi aicinot latvieti sist vēl. Arī turpmākajos raundos abi bokseri turpināja aktīvi apmainīties sitieniem, lai gan nedaudz lielāks pārsvars joprojām piederēja latvietim. Sestajā raundā Briedis izskatījās jau nedaudz paguris, kamēr Abduls sāka darboties aktīvāk. Lai gan latvietis cīņas turpinājumā vairs tik bieži neizcēlās ar sitieniem, viņš gana prasmīgi aizsargājās, kad uzbruka viņa pretinieks, kurš gan to nedarīja pārāk bieži un bīstami.

Dueļa pēdējie raundi starp abiem bokseriem aizritēja līdzvērtīgā cīņā, bet pēdējais – divpadsmitais – raunds aizritēja aizraujošā cīņā, turklāt atkal ļoti aktīvs bija Briedis.

Briedis savā profesionālajā karjerā, ieskaitot Bigger’s Better komercsacensības, uzvarējis 25 cīņās, 16 reizes pretinieku nokautējot, un cietis tikai vienu neveiksmi. Otrā smagā svara kategorija ir pēdējā pirms smagsvariem, un tieši tajā Briedis plānojis aizvadīt savu turpmāko karjeru.

Savas karjeras laikā 38 gadus vecais Abduls piedalījies 89 cīņās, kuru laikā izcīnījis 55 uzvaras (20 ar nokautu), kā arī cietis 32 zaudējumus un divreiz cīnījies neizšķirti. Viņš cīnījies ar tādiem pašlaik labākajiem bokseriem kā Deividu Heju, Huanu Pablo Ernandesu, Mario Huku, Kšištofu Vlodarčiku un citiem, turklāt Abduls tikai vienreiz savā profesionāļa karjerā ticis nokautēts.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl