Komentāri

Latvijas basketbolistu Daira Bertāna (Bilbao Basket) un Dāvja Bertāna (Vitorijas Laboral Kutxa) pārstāvēto komandu savstarpējais duelis Spānijas ACB līgas regulārajā čempionātā svētdien noslēdzies ar pamatīgu kautiņu.

Kad līdz mača beigām bija atlikušas tikai dažas sekundes, ātrajā pretuzbrukumā devās Bilbao Basket komandu pārstāvošais serbu uzbrucējs Dežans Todorovičs, taču jau gājienā uz grozu pret viņu noteikumus rupji pārkāpa Laboral Kutxa vienības gruzīnu uzbrucējs Tornike Šengelija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to atklāti neapmierināts bija Todorovičs, kurš uzreiz uzklupa pretiniekam, bet Šengelija metās aizstāvēties. Pēc tam jau pieskrēja pārējie abu komandu basketbolisti, kā arī apkalpojošais personāls. Sākās masveida kautiņš, kurā gana aktīvi piedalījās arī Dairis Bertāns, kuru sadursmju karstumā pamatīgi pagrūda pats notikumu vaininieks Šengelija.

Pie pārliecinošas uzvaras tika Daira Bertāna pārstāvētā Bilbao Basket, kas bija pārāka ar 93:75. Dairis 27 minūtēs guva 13, Dāvis 25 minūtēs 12 punktus.

Čempionāta kopvērtējumā Bilbao Basket komanda ar 16 uzvarām 22 cīņās ieņem trešo vietu, Laboral Kutxa ar 11 uzvarām atrodas astotajā pozīcijā.

Pēc regulārā čempionāta spēlēm izslēgšanas turnīrā startēs astoņas labākās komandas, bet divi vājākie klubi zaudēs vietu čempionātā.

Lasi vēl