Komentāri
Brāļiem Šiciem trešā vieta priekšpēdējā Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas divnieks brāļi Andris un Juris Šici sestdien izcīnīja trešo vietu Vācijas trasē Altenbergā notiekošajās Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā – astotā – posma sacensībās kamaniņu sportā.

Šici labāko trijnieku noslēdza jau pēc pirmā brauciena, taču otro braucienu viņi veica vien par divām sekundes tūkstošdaļām lēnāk, kas ļāva saglabāt savas pozīcijas arī summā.

Par šī posma uzvarētājiem tikmēr tika kronēti vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri pirms nedēļas Siguldā kļuva par pasaules čempioniem un kuri sestdien Šicus apsteidza par 0,200 sekundēm. Tikmēr otrajā vietā ierindojās citi vācieši Tonijs Egerts un Saša Benekens, kam latvieši summā zaudēja 0,128 sekundes.

Otro braucienu neveiksmīgi veica Latvijas otrā ekipāža ar Oskaru Gudramoviču un Pēteri Kalniņu, kuri pēc pirmā brauciena bija augstajā piektajā vietā. Latviešu divnieks trasē pieļāva vairākas kļūdas, kas otro braucienu lika veikt par aptuveni pussekundi lēnāk un summā ierindoties vien 13.vietā, uzvarētājiem piekāpjoties par 0,983 sekundēm.

Savukārt jaunie Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels, kuri pēc pirmā brauciena bija 16.pozīcijā, nespēja uzlabot savu stāvokli un šādā vietā ierindojās arī divu braucienu summā. Viņi Vendlam/Ārltam piekāpās par 1,706 sekundēm. Kopumā sacensībās piedalījās 19 divnieku ekipāžas.

Pēc astoņos posmos aizvadītām desmit sacensībām Pasaules kausa kopvērtējuma līderi ar 925 punktiem ir Egerts/Benekens, kuriem ar 885 punktiem seko Vendls/Ārlts, bet Šici ar 594 punktiem joprojām atrodas augstajā trešajā vietā. Savukārt Gudramovičs/Kalniņš ar 209 punktiem ieņem 16.pozīciju. Tikmēr ar vienā posmā izcīnītiem 25 punktiem 27.vietā atrodas Putins/Matuzels.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl