Komentāri
Brāļiem Šiciem trešā vieta kamaniņu sprintā Kalgari
Foto: AP/SCANPIX

Trīskārtējie olimpiskie medaļnieki kamaniņu sportā Andris un Juris Šici sestdien Kalgari trasē Kanādā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa trešā posma sprinta sacensībās, ielaužoties kopvērtējuma labāko trijniekā.

Trasē dodoties no citas, vēlākas, vietas, latvieši finišēja pēc 36,808 sekundēm. Par 0,079 sekundēm viņus apsteidza iepriekšējo divu sezonu kopvērtējuma uzvarētāji Tobiass Vendls/Tobiass Ārlts no Vācijas, bet par 0,010 sekundēm – Tonijs Egerts un Saša Benekens no Vācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules kausa sprinta sacensībās piedalās attiecīgā posma 15 labākie sportisti, izcīnot Pasaules kausa kopvērtējuma punktus. Brāļi Šici šajā posmā piektdien izcīnīja ceturto vietu.

Ar trīs posmu piecās sacensībās izcīnītiem 284 punktiem Šici kopvērtējumā tagad ieņem trešo vietu, bet līderi ar 485 punktiem ir Egerts/Benekens. Viņiem ar 400 punktiem seko Vendls/Ārlts, bet latvieši Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ar 16 punktiem vienās sacensībās atrodas dalītā 27.vietā.

Pārējie Latvijas pārstāvji šī posma sprinta sacensībām nekvalificējās.

Kā ziņots, piektdien tika aizvadītas arī sieviešu sacensības, kurās latviete Elīza Tīruma ierindojās 16.vietā. Savukārt sestdien vīriešu sacensībās, kurās slikto laikapstākļu dēļ rezultātu noteikšanai vērā tika ņemts tikai sportistu sniegums otrajā braucienā, Inārs Kivlenieks un Kristaps Mauriņš sekoja viens aiz otra attiecīgi 27. un 28.pozīcijā.

Šis bija pēdējais Pasaules kausa posms šogad, bet pēc gadu mijas gaidāmi vēl seši posmi. Savukārt šīs sezonas svarīgākās sacensības būs pasaules čempionāts, kas 14. un 15.februārī notiks Siguldā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl