Brāļi Šici ieņem piekto vietu Pasaules kausa posmā Oberhofā

0 Komentāru
Brāļi Šici ieņem piekto vietu Pasaules kausa posmā Oberhofā
Foto: EPA/LETA

Latviešu kamaniņu braucēji brāļi Andris un Juris Šici sestdien izcīnīja piekto vietu Oberhofas trasē Vācijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā, lai arī pēc pirmā brauciena atradās trešajā pozīcijā.

Latvieši pirmo braucienu veica 41,632 sekundēs, bet līderi tobrīd bija iepriekšējo divu sezonu kopvērtējuma uzvarētāji Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts no Vācijas, kuri Šicus apsteidza par 0,238 sekundēm. Otrajā vietā 0,016 sekundes aiz Vendla/Ārlta atradās Tonijs Egerts un Saša Benekens no Vācijas.

Ceturtajā vietā pēc pirmā brauciena bija Kristians Oberštolcs/Patriks Grūbers no Itālijas, kuri latviešiem zaudēja 0,024 sekundes.

Otro braucienu Šici veica 41,731 sekundē, kas bija sestais labākais laiks un summā lika viņiem zaudēt divas vietas, palaižot priekšā Krievijas un Austrijas sportistus.

Vendls/Ārlts nosargāja pirmo vietu un par 0,017 sekundēm apsteidza Egertu/Benekenu, bet trešo vietu izcīnīja krievi Aleksandrs Deņisjevs/Vladislavs Antonovs, kuri uzvarētājiem zaudēja 0,570 sekundes.

Šici summā vāciešiem piekāpās par 0,601 sekundi, no labāko trijnieka atpaliekot par 0,031 sekundi.

Tikmēr Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš pirmo braucienu veica 42,025 sekundēs, kas deva 12.pozīciju 0,631 sekundi nopakaļus līderiem. Otrajā braucienā viņi ar laiku 42,117 sekundes uzrādīja 14.rezultātu un summā saglabāja 12.vietu, uzvarētājiem zaudējot 1,380 sekundes.

“Pirmajā braucienā gadījās tehniska ķibele. Oskaram iesprūda roka kamanās un nevarēja dabūt ārā. Jāpriecājas, ka vismaz tā nobraucām. Otrajā braucienā kamanas neslīdēja tā, kā gribējās un kā bija plānots. Pats brauciens izdevās labāks. Tagad atkal ir laiks pārdomām, kas nebija tā, kā vajadzēja būt,” Latvijas Kamaniņu sporta federācija citē Kalniņu.

Brāļi Šici Pasaules kausam bija kvalificējušies automātiski, bet Gudramovičs/Kalniņš tajās iekļuva pēc tam, kad piektdien izcīnīja otro vietu Sprinta kausa sacensībās.

Pēc piecos posmos aizvadītām septiņām sacensībām kopvērtējuma līderi ar 655 punktiem ir Egerts un Benekens, bet Šici ar 399 punktiem joprojām atrodas augstajā trešajā vietā. Tikmēr Gudramovičs/Kalniņš ar 103 punktiem atrodas 17.pozīcijā.

Tāpat sestdien risināsies sacensības vīriem, bet pēc tam svētdien risināsies dāmu sacensības un komandu stafete.

0 Komentāru