Komentāri

Bijušais F1 austrāliešu pilots Marks Vēbers svētdien piedzīvojis smagu avāriju Brazīlijas pilsētā Sanpaulu notikušajās Pasaules izturības čempionāta (WEC) seriāla sacensībās.

Abas sacīkšu mašīnas, braucot ar 300 kilometrus stundā lielu ātrumu, ietriecās betona nožogojumā, bet Vēbera vadītā mašīna pirms apstāšanās paguva aizdegties.

Kresoni pēc apskates notikuma vietā nekādi savainojumi netika konstatēti, bet Vēbers, kurš atradās pie samaņas, ticis nogādāts mediķu aprūpē turpmākai izmeklēšanai. Tiekot nogādāts no trases, austrālietis skatītājiem veltīja žestu ar augšup izstieptu īkšķi.

Vēbera pārstāvētā komanda skaidro, ka ar sportistu viss ir kārtībā, tomēr pašlaik viņš atrodas slimnīcā, kur viņa veselības stāvoklis tiek padziļināti pārbaudīts.

Savas F1 pilota karjeras laikā Vēbers 215 sacīkstēs izcīnīja deviņas uzvaras un 42 reizes kāpa uz goda pjedestāla. Viņš trīs reizes sezonu noslēdza kopvērtējuma trešajā vietā.

WEC seriāla kopvērtējumā austrālietis pašlaik ieņem devīto vietu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl