Bez čempionu noteikšanas atcelta arī Baltijas līgas handbolā sezona

Pievienot komentāru
Bez čempionu noteikšanas atcelta arī Baltijas līgas handbolā sezona
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Baltijas Handbola līgas (BHL) paziņojusi, ka šosezon sezona neturpināsies un čempioni netiks noskaidroti, pirmdien savā tīmekļa vietnē paziņoja Latvijas handbola federācija (LHF).

BHL pateicas visiem klubiem, kuri piedalījās turnīrā, un jau domā par nākamajām sezonām, bet līdz tam aicina visus būt uzmanīgiem šīs krīzes laikā.

“BHL ir izanalizējusi visus notikumus saistībā ar “Covid-19″ izplatību un tā ietekmi uz Baltijas līgas klubiem. Esam diskutējuši par šo jautājumu ar visiem klubiem, kuri vēl bija palikuši turnīrā. Diemžēl nav nekādu zīmju, ka vīruss drīz varētu atkāpties, un gandrīz visi klubi ir noslēguši treniņus – Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā,” lēmumu skaidro BHL vadība. “Ņemot vērā visus aspektus, BHL vadība pieņēmusi vienbalsīgu lēmumu, ka sezonu turpināt nav iespējams. Sezona tiks noslēgta bez vietu sadalījuma un čempionu noskaidrošanas.”

Arī šosezon Latviju šajā turnīrā pārstāvēja Dobeles “Tenax” un Rīgas “Celtnieks”. Rīdzinieki vājākajā B grupā izcīnīja desmit punktus, ieņēma trešo vietu un “play-off” neiekļuva. Savukārt “Tenax” spēcīgajā A grupā ar 13 punktiem arī ieņēma trešo pozīciju un sasniedza ceturtdaļfinālu.

Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Dobeles komanda ar 31:27 pieveica Lietuvas galvaspilsētas vienību “Šviesa”, sperot platu solim pretim iekļūšanai finālčetriniekā, bet atbildes spēli Dobelē diemžēl vairs nebija iespējams aizvadīt.