Komentāri
Beļavskim Latvijas izlases vadīšanā palīdzēšot Ziemeļamerikas treneris
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlases galvenajam trenerim šajā pavasarī pasaules čempionātā palīdzēs kāds ārzemju speciālists, intervijā Latvijas Avīzei paudis Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans.

”Tas ir nopietns treneris no Ziemeļamerikas. Šobrīd viņam vēl rit sezona, taču par darbu ar izlasi esam vienojušies, un aprīļa sākumā viņš būs Latvijā”, paudis Lipmans, kurš pats piedāvājis šo speciālistu Beļavskim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr laikraksts ziņo, ka neoficiālā versija šādam LHF prezidenta gājienam ir bailes, ka Beļavskis, pirmo reizi nonākot tik augstā līmenī, zaudēs galvu, tāpēc pieredzējis palīgs lieti noderēs. Tāpat ar valstsvienību turpinās strādāt Kārlis Zirnis un Juris Klodāns, kuri bija treneru korpusā arī Teda Nolana laikā.

Piektdien Latvijas izlases vadība aicinājusi Rīgas Dinamo spēlētājus un vēl dažus, kuriem sezona ārzemēs ir beigusies, uz tikšanos Lido atpūtas centrā, lai sāktu veidot kolektīvu. Tāpat Lipmans atklāja, ka vēlreiz mēģinājis uzrunāt Sandi Ozoliņu, piedāvājot izlases ģenerālmenedžera amatu, taču saņēmis atteikumu.

Divi savstarpēji nesaistīti avoti Latvijas Avīzei norādījuši, ka arī šopavasar izlasē, visticamākais, neredzēsim Arvīdu Reķi un Mārtiņu Karsumu, kuri pasaules čempionātā pēdējos gados nav spēlējuši. Herberts Vasiļjevs esot bijis gatavs vilkt sarkanbaltsarkano kreklu, taču pleca traumas dēļ viņam sezona ir beigusies.

Latvijas izlasei aprīlī būs astoņas pārbaudes spēles Eiropas Izaicinājuma kausa turnīrā, pirmās no tām 2. un 4. aprīlī viesos pret Baltkrieviju. Pasaules čempionātu Latvijas hokejisti sāks 1. maijā pret Kanādu.

Lasi vēl