Komentāri
Zvirgzdiņš atgriezies pie Beļģijas basketbola komandas “Mithra Castors Braine” stūres
Foto: F64

Pieredzējušais speciālists Ainars Zvirgzdiņš atgriezies Beļģijas sieviešu basketbola komandas “Mithra Castors Braine” galvenā trenera amatā, informē klubs. Pašlaik 57 vecais Zvirgzdiņš ar Beļģijas klubu noslēdzis līgumu līdz 2018.gada vasarai.

Šo sezonu Zvirgzdiņš iesāka “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta komandā “Jūrmala”/”Fēnikss”, būdams tās konsultants.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš Zvirgzdiņš “Mithra Castors Braine” klubu trenēja 2014./2015.gada sezonā, pamanoties uzvarēt visās 34 spēlēs nacionālajās sacensībās, kā arī aizkļūt līdz FIBA Eiropas kausa finālam.

Šosezon “Mithra Castors Braine” basketbolistes guvušas uzvaras visās 12 vietējā čempionāta spēlēs, bet FIBA Eiropas kausā neizdevās pārvarēt apakšgrupu sacensību kārtu.

Lielākos panākumus Zvirgzdiņš guvis, trenējot tieši sieviešu komandas. No 2007. līdz 2009.gadam Zvirgzdiņš vadīja Latvijas sieviešu valstsvienību, kura 2007.gadā Eiropas čempionātā Itālijā izcīnīja ceturto vietu, bet 2008.gadā izlase viņa vadībā kvalificējās Pekinas olimpiskajām spēlēm, kur izcīnīja devīto vietu. Viņš trenējis arī dažādus dāmu klubus Krievijā un 2012.gada vasarā konsultanta statusā ar Krievijas sieviešu izlasi piedalījās Londonas olimpiskajās spēlēs.

Savukārt pagājušo sezonu Zvirgzdiņš iesāka kā “Valmiera”/ORDO vienības galvenais treneris. Kaut jau sezonas pirmajā LBL mačā komanda viesos uzvarēja spēcīgo “VEF Rīga” un arī vēlāk rādīja labu sniegumu, Ziemassvētku laikā viņš tika atlaists. Turpinājumā valmieriešu trenēšanu pārņēma Roberts Štelmahers, aizvedot viņus līdz pirmajam valsts čempionu titulam vēsturē.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl