Zēns, kurš raudāja par Porziņģa draftēšanu, tagad staigā viņa kreklā

Pievienot komentāru
Zēns, kurš raudāja par Porziņģa draftēšanu, tagad staigā viņa kreklā
Foto: Twitter.com/BleacherReport

Diena, kad Ņujorkas Knicks Nacionālās Basketbola asociācijas draftā izvēlējās latvieti Kristapu Porziņģi, kādam zēnam nebija laimīgākā mūžā – viņš Barclays Center tribīnēs izplūda asarās.

25. jūnijā raudošo Knicks fanu ESPN pārraidē redzēja visa Amerika un arī Latvijas uzticīgākie basketbola fani, kuri drafta ceremonijai sekoja līdzi tiešraidē. Tagad viss ir citādi – savas domas par Kristapu mainījuši, treneri, žurnālisti, basketbola eksperti. Un līdzīgi kā noticis ar daudziem ņujorkiešiem, arī raudošais zēns kļuvis par Kristapa Porziņģa fanu un staigā Knicks kreklā ar 6 numuru.

Foto: Twitter.com/BleacherReport

Foto: Twitter.com/BleacherReport

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Par raudošo zēnu zēnu, protams, bija dzirdējis arī pats Kristaps Porziņģis. Intervijā radio 98,7 FM, arī Kristaps atzina, ka jau ir dzirdējis, ka jaunajam fanam ir viņa krekls.

 
 
 
 
 
 

25.jūnijā Kristapu Porziņģi Nacionālās basketbola asociācijas draftā Ņujorkas Knicks izvēlējās ar augsto ceturto numuru. Pats Kristaps uzreiz pēc nokāpšanas no skatuves, atzinās, ka ir ļoti priecīgs nonākt Ņujorkā: ”Pārstāvēt Knicks ir mans sapnis. Tā ir lieliska iespēja spēlēt Ņujorkā. Ceru, ka varēšu būt daļa no kaut kā īpaša. Tiem, kuri mani nezina, vēlos pateikt, ka esmu basketbolists, kam patīk šī spēle. Esmu citādāks, esmu izsalcis. Gribu spēlēt šajā līgā, vēlos cīnīties pret pasaulē labākajiem spēlētājiem.”

Foto: Kristaps Porziņģis NBA draftā