Zēns, kurš raudāja par Porziņģa draftēšanu, tagad staigā viņa kreklā

Komentāri
Zēns, kurš raudāja par Porziņģa draftēšanu, tagad staigā viņa kreklā
Foto: Twitter.com/BleacherReport

Diena, kad Ņujorkas Knicks Nacionālās Basketbola asociācijas draftā izvēlējās latvieti Kristapu Porziņģi, kādam zēnam nebija laimīgākā mūžā – viņš Barclays Center tribīnēs izplūda asarās.

25. jūnijā raudošo Knicks fanu ESPN pārraidē redzēja visa Amerika un arī Latvijas uzticīgākie basketbola fani, kuri drafta ceremonijai sekoja līdzi tiešraidē. Tagad viss ir citādi – savas domas par Kristapu mainījuši, treneri, žurnālisti, basketbola eksperti. Un līdzīgi kā noticis ar daudziem ņujorkiešiem, arī raudošais zēns kļuvis par Kristapa Porziņģa fanu un staigā Knicks kreklā ar 6 numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Twitter.com/BleacherReport

Foto: Twitter.com/BleacherReport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par raudošo zēnu zēnu, protams, bija dzirdējis arī pats Kristaps Porziņģis. Intervijā radio 98,7 FM, arī Kristaps atzina, ka jau ir dzirdējis, ka jaunajam fanam ir viņa krekls.

 

 

 

 

 

 

25.jūnijā Kristapu Porziņģi Nacionālās basketbola asociācijas draftā Ņujorkas Knicks izvēlējās ar augsto ceturto numuru. Pats Kristaps uzreiz pēc nokāpšanas no skatuves, atzinās, ka ir ļoti priecīgs nonākt Ņujorkā: ”Pārstāvēt Knicks ir mans sapnis. Tā ir lieliska iespēja spēlēt Ņujorkā. Ceru, ka varēšu būt daļa no kaut kā īpaša. Tiem, kuri mani nezina, vēlos pateikt, ka esmu basketbolists, kam patīk šī spēle. Esmu citādāks, esmu izsalcis. Gribu spēlēt šajā līgā, vēlos cīnīties pret pasaulē labākajiem spēlētājiem.”

Foto: Kristaps Porziņģis NBA draftā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl