“Žalgiris” basketbolisti kopā ar faniem pēc izcīnītās ULEB Eirolīgas bronzas izpilda slaveno “Viking clap”

1 komentārs
AP/LETA

Fantastiskus svētkus visiem Lietuvas iedzīvotājiem svētdien sarīkoja Kauņas “Žalgiris” basketbolisti, kuri izcīnīja prestižā ULEB Eirolīgas turnīra bronzas medaļas. Pēc mača spēlētāji kopā ar faniem ieskandināja visu arēnu ar pazīstamo “Viking clap”.

“Žalgiris” aizraujošā duelī par trešo vietu ar 79:77 uzvarēja Maskavas CSKA. Līdz ar to “Žalgiris” izcīnīja savu iespaidīgāko panākumu Eiropas klubu turnīros kopš 1999. gada, kad izdevās Eirolīgā uzvarēt.

Pēc spēles gan basketbolisti, gan fani neslēpa sajūsmu par zīmīgo notikumu. Viņi visi kopīgi izpildīja slaveno kaujas sveicienu “Viking clap”, kas popularitāti iemantoja 2016. gada Eiropas čempionātā futbolā, kad to popularizēja Islandes fani un spēlētāji.