Warriors zvaigzne Karijs iegūst šā gada labākā sportista titulu AP vērtējumā

Pievienot komentāru
Warriors zvaigzne Karijs iegūst šā gada labākā sportista titulu AP vērtējumā
Foto: USA Today Sports/Scanpix

NBA čempiones Goldensteitas Warriors līderis Stefans Karijs ziņu aģentūras AP vērtējumā nosaukts par šī gada labāko sportistu. Pašlaik 27 gadus vecais Karijs pagājušajā sezonā bija galvenais stūrakmens, kāpēc Warriors pēc 40 gadus ilga pārtraukuma atkal izcīnīja NBA čempionu titulu, turklāt saspēles vadītājs tika nosaukts par regulārās sezonas vērtīgāko basketbolistu.

“Šis ir tiešām liels pagodinājums. Šāda balva ir patiešām ko vērta, jo tā iekļauj atlētus no visiem sporta veidiem,” uzskata Karijs. Šo sezonu NBA čempione iesākusi lieliski, 29 mačos tiekot pie 28 uzvarām, turklāt Warriors tik pie panākumiem sezonas pirmajās 23 spēlēs, kas ir jauns līgas rekords. Šosezon Karijs 29 spēlēs vidēji iemetis 30,8 punktus un veicis 6,3 rezultatīvas piespēles.

Pirms Karija tikai trīs basketbolisti AP vērtējumā bija nosaukti par labākajiem gada sportistiem – Lebrons Džeimss, Maikls Džordans un Lerijs Bērds. Šī gada balsojumā Warriors zvaigzne apsteidza golfa spēlētāju golfa spēlētāju Džordanu Spītu, kurš šogad uzvarēja divos Major turnīros.