Komentāri

Nacionālās basketbola asociācijas čempiones Goldensteitas Warriors spēlētājs Dreimonds Grīns saņēmis naudas sodu, bet izvairījies no diskvalifikācijas par spērienu pa pretinieka kājstarpi.

Svētdien NBA Rietumu konferences finālsērijas trešajā mačā Warriors ar 105:133 kapitulēja Oklahomasitijas Thunder komandai, bet otrās ceturtdaļas vidū Grīns pēc neveiksmīga groza iekarošanas mēģinājuma iespēra pretinieku basketbolistam Stīvenam Edamsam. Pēc notikušā Grīns varēja turpināt maču.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video:

Pirmdien pēc video atkārtojuma izpētes līga lēmusi paaugstināt Grīna pārkāpuma līmeni, paužot, ka viņš spēles laikā bija jāizraida no zāles. Tāpat viņam piespriests 25 000 dolāru (22 000 eiro) liels naudas sods, tomēr Grīns nav saņēmis diskvalifikāciju un varēs iziet laukumā jau nākamajā mačā.

Grīns izslēgšanas turnīra laikā nopelnījis jau trīs nesportiskās piezīmes. Pie vēl vienas viņam būs jāizlaiž savas komandas nākamā spēle.

Sērijā līdz četrām uzvarām pašreizējā līgas čempione Warriors atrodas iedzinējos pret Thunder ar rezultātu 1-2. Abu komandu nākamā cīņa otrdien risināsies Oklahomasitijā.

Lasi vēl