Komentāri

Sestdien, 11. februārī, Sočos risinajās ”VTB” Vienotās līgas Zvaigžņu spēle, kurā pasaules zvaigžņu komandu pārstāvēja divi latviešu spēlētāji- Janis Timma un Jānis Blūms.

Pašā mačā Timmas un Blūma komanda piedzīvoja neveiksmi ar rezultātu 121:131 (40:45, 30:22, 28:36, 23:28) pret krievu spēlētājiem. Uzvarētājiem labākais ar 28 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija Andrejs Voroncevičs no Eiropas basketbola granda Maskavas CSKA. Tikmēr pasaules zvaigžņu rindās rezultatīvākie ar 18 punktiem bija Blūms un cits CSKA spēlētājs Nando de Kolo.

Foto

Blūms mačā laukumā bija 13 minūtes un 57 sekundes, trāpot sešus no 12 izpildītajiem tālmetieniem. Savukārt Timma nospēlētajās 15 minūtēs un 49 sekundēs iemeta visus trīs divpunktu raidījumus un tikai vienu no sešiem tālmetieniem.

”VTB” Vienotās līgas Zvaigžņu spēles ietvaros risinājās arī ”slam- dunk” konkurss, kura pārliecinoši triumfēja Jānis Timma

Video

Sanktpēterburgas ”Zeņit” komandu pārstāvošais Timma bumbas triecienu grozā no augšas priekšsacīkstēs savāca 97 punktus un iekļuva finālā, kur viņam pretim stājās Saratovas ”Avtodor” vienības basketbolists Maksims Koļuškins. Šeit Timma savā mēģinājumā iespaidīgi gaisā izlaida bumbu cauri kājai un tika pie maksimāli iespējamajiem 50 punktiem.

Lasi vēl