Komentāri
VIDEO: Porziņģis atvainojas par Latviju nievājošu izteikumu
Foto: EUROLEAGUE.NET

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien publiski atvainojies par savu izteikumu, ko daudzi Latvijā uztvēra kā nievājošu.

Slavenību jaunumu portāls TMZ noķēris Porziņģi uz ielas, un videointervijā viens no jautājumiem bija – vai viņš saviem nākotnes komandas biedriem plāno mācīt latviešu valodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neviens nevēlas mācīties latviešu valodu. Latviski vari runāt tikai Latvijā, bet neviens nevēlas doties uz f**king Latviju, Porziņģis teica ar smaidu.

Basketbolista teiktais Latvijā sacēlis lielu ažiotāžu, tāpēc Porziņģis, atrodoties Ņujorkā, atvainojies par teikto.

Ļoti labi saprotu, ka izlieto ūdeni vairs nesasmelt, bet man pašam svarīgi atzīt, jo ļoti nožēloju intervijā pateikto par Latviju. Tāpēc gribu atvainoties gan Latvijai, gan saviem tautiešiem – turpmāk nesīšu Latvijas vārdu pasaulē ar savu darbu un spēli Latvijā, akcentējis Porziņģis.

Kristapa atvainošanās video:

Tas bija stulbi, piedodiet. #dontjudgetoohard

Posted by Kristaps Porzingis on trešdiena, 2015. gada 3. jūnijs

Kā prognozē eksperti, šā gada Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) jauno spēlētāju draftā, kas norisināsies 25. jūnijā, Porziņģis varētu tikt izvēlēts pat ar kādu no pirmajiem pieciem numuriem. Līdz ar to sagaidāms, ka Porziņģis kļūs par visu laiku visaugstāk izvēlēto Latvijas basketbolistu NBA draftā. Šis gods pagaidām pieder Andrim Biedriņam, kurš 2004. gadā tika izvēlēts ar 11. numuru.

Lasi vēl