VIDEO: Venecuēlas izlase šokē Argentīnu un izcīna vēsturisku panākumu

Komentāri

Par Amerikas čempionvienību basketbolā sestdien kļuva Venecuēlas izlase,  kas finālspēlē Venecuēla ar 76:71 apspēlēja Argentīnu. Turnīra gaitā šā izlase uzveica vairākas spēcīgas izlases, to skaitā zvaigžņoto Kanādas valstsvienību.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā Argentīna spēja pārņemt vadību ar 58:57, bet pēc tam sešus bezatbildes punktus sameta Venecuēla. Kaut vēl desmit sekundes pirms pamatlaika beigām Argentīna pietuvojās līdz divu punktu deficītam, Venecuēla spēja pirmoreiz uzvarēt šajās sacensībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 15 punktiem bija Heislers Giljents, bet Argentīnai 21 punktu iemeta Andress Nočioni. Zīmīgi, ka jau pirms fināla Venecuēla un Argentīna arī bija nodrošinājušas līdzdalību 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Venecuēla olimpiskajās spēlēs līdz šim vienīgo reizi spēlējusi 1992.gadā, kad Barselonā izcīnīja 11.vietu.

Par turnīra vērtīgāk spēlētāju tika nosaukts argentīnietis Luiss Skola, kurš turnīrā vidēji iemeta 21,1 punktu un izcīnīja 10,1 bumbu zem groziem.

Lasi vēl