Komentāri

Latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks un viņa pārstāvētā “Brose Bamberg” vienība piedzīvoja jau septīto zaudējumu Eirolīgas sezonā. Šoreiz izbraukumā ar 72:86 atzina Kauņas “Žalgiris” pārākumu. Mūsu basketbolists bija kritisks par vienības spēli pēdējās minūtēs, akcentējot, ka komandai jāspēlē kā vienam veselam, nevis individuāli.

Vēl mūsu basketbolists iezīmēja, ka pret Lietuvas čempionvienību pievīlusi cīņa par atlēkušajām bumbām, kā arī pārsteigusi pretinieku labā metienu precizitāte. Strēlnieks pret ”Žalgiri” nospēlēja 25 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no pieciem izpildītajiem divpunktu metieniem, kā arī vienīgo tālmetienu un visus trīs soda metienus. Tāpat viņa kontā bija arī trīs izprovocēti pārkāpumi, kas deva 17 efektivitātes koeficienta punktus.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl