Latvijas basketbolists Jānis Strēlnieks piektdien guva septiņus punktus, taču viņa pārstāvētā Vācijas čempionvienība Bambergas Brose Baskets viesos ar 74:78 (19:19, 19:21, 19:19, 17:19) cieta zaudējumu pret titulēto spāņu klubu Barcelona.

Brose cieta otro zaudējumu pēc kārtas un trešo četros Eirolīgas mačos, kamēr Barcelona tika pie otrā panākuma četrās spēlēs. Strēlnieks šajā mačā spēlēja tieši 24 minūtes, trāpot divus no sešiem divpunktu metieniem un vienu no diviem tālmetieniem. Viņš arī izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un izprovocēja vienu pretinieku pārkāpumu, kas deva astoņus efektivitātes rādītāja punktus.

Ļoti līdzīgajā cīņā Brose Baskets lielāko pārsvaru ieguva otrajā ceturtdaļā, kad bija vadībā ar 32:27, taču tad Barcelona veica deviņu punktu izrāvienu. Pēdējā ceturtdaļā laukuma saimnieki nepilnas četras minūtes pirms beigām spēja panākt astoņu punktu pārsvaru 73:65, taču mača beigas bija ļoti sīvas, jo Brose sešas sekundes pirms beigām spēja samazināt starpību līdz diviem punktiem 74:76. Atlikušajā laikā Vācijas klubs izglābties gan nespēja, jo Barcelona iemeta divus soda metienus, kas ļāva svinēt panākumu.