Pie uzvaras Eirolīgas mačā ceturtdien tika latviešu saspēles vadītāja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Vācijas čempione basketbolā Bambergas “Brose”, kas savā laukumā ar 82:68 (23:13, 25:17, 11:20, 23:18) pārspēja spēcīgo Grieķijas klubu Pireju “Olympiacos”.

Strēlnieks šajā mačā nospēlēja 26 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā guva deviņus punktus. Latvietis grozā raidīja trīs no pieciem divpunktniekiem un vienu no diviem tālmetieniem. Latvijas saspēles vadītāja rēķinā arī septiņas rezultatīvas piespēles, četras atlēkušās bumbas, trīs pārtvertas piespēles, viena kļūda, divas piezīmes un 17 efektivitātes punkti.

“Brose” basketbolisti šo maču sāka lieliski, jo pirmajās minūtēs panāca 11:0, turklāt mājinieki neļāva titulētajam Pireju klubam salauzt šīs cīņas gaitu. Pirmā puslaika izskaņā Bambergas vienības pārsvars sasniedza jau 21 punktu (48:27). Lai arī otrajā puslaikā Vācijas čempioni vairs neatrāvās, “Olympiacos” basketbolistiem neizdevās lauzt šīs cīņas gaitu, kā rezultātā nācās piedzīvot pārliecinošu zaudējumu.

Bambergas kluba rindās 20 punktus sameta Dariuss Millers, kamēr 17 punktus pievienoja Fabjēns Kozērs. Savukārt “Olympiacos” sastāvā 15 punktus iemeta Vasilis Spanulis.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!