Latviešu saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks ceturtdien guva 11 punktus ULEB Eirolīgas spēlē, bet viņa pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas Brose izbraukumā nenosargāja 15 punktu pārsvaru un ar 74:81 (23:16, 24:16, 16:23, 11:26) zaudēja Spānijas klubam Vitorijas Baskonia, kuras pieteikumā šim turnīram ir arī Artūrs Kurucs.

Strēlnieks šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un 54 sekundes, kuru laikā iemeta divus no četriem divpunktniekiem, divus no trim tālmetieniem un vienīgo “sodiņu”.

Latvietis šajā mačā izcēlās arī ar vienu atlēkušo bumbu, divām rezultatīvām piespēlēm, trim kļūdām, piecām piezīmēm, četriem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem un septiņiem efektivitātes punktiem.

Spēles pirmo daļu Brose vienība aizvadīja veiksmīgi, kas lielajā pārtraukumā ļāva doties ar solīdu pārsvaru – 47:32. Tomēr uz otro puslaiku Vitorijas komandas basketbolisti jau bija kaujinieciskāk noskaņojušies un uzsāka pakaļdzīšanos. Trešās ceturtdaļas pēdējā minūtē Brose atradās vadībā vairs tikai ar pieciem punktiem (60:55), un tas nozīmēja, ka atlikušais pamatlaiks aizritēs spraigā cīņā.

Nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām Johanness Foigtmans no Baskonia vienības ar precīzu tālmetienu panāca jau neizšķirtu 70:70, savukārt pāris minūtes vēlāk mājinieki izvirzījās vadībā ar 75:74. Pēcāk Spānijas klubam savu pārsvaru izdevās vēl nedaudz palielināt un galotnē gūt uzvaru.

Uzvarētājiem pa 20 punktiem iemeta Foigtmans un Rodrigs Bobuā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.