Neveiksmi ULEB Eirolīgas mačā ceturtdien piedzīvoja Latvijas basketbola izlases saspēles vadītāja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas “Brose”, kas izbraukumā ar 72:81 (19:27, 22:15, 13:20, 18:19) zaudēja slavenajam Grieķijas klubam Atēnu “Panathinaikos Superfoods”.

Strēlnieks šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā guva piecus punktus. Latvietis grozā raidīja vienu no trim divpunktu metieniem un vienu no četriem tālmetieniem. Tāpat latvieša rēķinā viena atlēkusī bumba, četras rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, divas kļūdas, trīs piezīmes un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums, kas ļāva tikt pie diviem efektivitātes punktiem.

Abas komandas līdzvērtīgi cīnījās pirmajā puslaikā, tomēr “Panathinaikos Superfoods” pirmo puslaiku noslēdza ar viena punkta vadību (42:41) un otrajā puslaikā neļāva pretiniekiem sevi panākt, noslēgumā izcīnot diezgan drošu uzvaru. Atēnu komandas sastāvā 17 punktus iemeta Kriss Singltons, kamēr “Brose” rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Daniels Taiss.

Savukārt citā ceturtdienas ULEB Eirolīgas mačā pie uzvaras tikusi Latvijas izlases galvenā trenera Ainara Bagatska vadītā Izraēlas komanda Telavivas “Maccabi FOX”, kas savā laukumā ar 85:84 (22:18, 24:21, 23:16, 16:29) pārspēja šim turnīram Artūru Kurucu pieteikušo Spānijas klubu Vitorijas “Baskonia”.

Telavivas kluba rindās 21 punktu iemeta Endrū Goudeloks, kamēr pretiniekiem ar 17 punktiem atbildēja savulaik Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftā ar pirmo numuru izraudzītais itālis Andrea Barnjāni.