VIDEO: satriecošās LU karsējmeitenes pārsteidz studentus dienesta viesnīcā

Komentāri

Vienā no sezonas pirmajām Aldaris LBL mājas spēlēm Latvijas Universitātes studenti tikās ar spēcīgo BK Ventspils. Šī diena vairākiem LU Ekonomikas un vadības fakultātes dienesta viesnīcas studentiem aizritēja neierasti – komandas basketbolists Artūrs Grīnbergs kopā ar karsējmeitenēm ieradās ”kojās”, lai aicinātu studentus uz spēli, turklāt ne tikai dāvinot ielūgumus, bet arī piedāvājot gan aizvest, gan atvest un ne tikai..

Iepriekšējā LBL mačā atskanot spēles beigu signālam, rezultāts uz tablo vēstīja par 63-95 par labu BK Ventspils. Rezultatīvākais spēlētājs studentu rindās bija Renārs Magone ar 16 punktiem, savukārt 11 punkti Jānim Engeram, savukārt vicečempionu rindās Gražulim double-double – 22 punkti un desmit bumbas zem groziem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

LU pārsteidz studentus dienesta viesnīcā un aicina uz basketbola spēli from BK Latvijas Universitate on Vimeo.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl