Latvijas basketbola spīdeklis Kristaps Porziņģis pirms došanās uz Visu zvaigžņu spēles pasākumiem Ņūorleānā trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē guva 11 punktus, taču Ņujorkas “Knicks” komanda viesos ar 105:116 (39:27, 21:35, 20:26, 25:28) zaudēja Oklahomsitijas “Thunder” vienībai, kuras rindās kārtējo “triple-double” šosezon guva Rasels Vestbruks.

Porziņģis jau piektdien NBA Visu zvaigžņu spēlē otro reizi karjerā piedalīsies Uzlecošo zvaigžņu mačā, kur pārstāvēs Pasaules komandu, savukārt sestdien viņam jāpiedalās meistarības konkursā, kurā uz starta izies vien astoņi īpaši atlasīti spēlētāji.

Neilgi pirms trešdienas spēles tika paziņots, ka “Knicks” līderis Karmelo Entonijs aizstās traumu guvušo Klīvlendas “Cavaliers” spēlētāju Kevinu Lavu un piedalīsies svētdien gaidāmajā NBA Visu zvaigžņu centrālajā spēlē, kurā būs vienīgais Ņujorkas kluba pārstāvis.

Trešdien aizvadītajā mačā “Knicks” labi iesāka, taču otrajā ceturtdaļā atdeva iniciatīvu, pēc tam nokļuva iedzinējos un beigās “Thunder” uzvaru apdraudēt nespēja, ciešot piekto zaudējumu pēdējos sešos mačos.

Porziņģis spēlēja 32 minūtes un 40 sekundes, kas šoreiz bija otrs mazākais laiks starp “Knicks” pamatpiecinieka vīriem. Latvietim atkal piekliboja precizitāte, jo viņš iemeta vien trīs no deviņiem divpunktu metieniem un vienu no četriem tālmetieniem, bet trāpīja abus soda metienus.

Tāpat Porziņģis izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu precīzu piespēli, pieļāva četras kļūdas, bloķēja divus metienus, pārtvēra vienu bumbu un nopelnīja četras piezīmes. Laikā, kamēr liepājnieks bija laukumā, “Knicks” ielaida par vienu punktu vairāk nekā iemeta, kas savukārt bija labākais rādītājs starp spēli sākušajiem “Knicks” basketbolistiem.