Komentāri

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis NBA regulārā čempionāta mačā pret Atlantas ”Hawks” izcēlies ar ļoti iespaidīgu ”danku”. Fantastisko bumbas triecienu grozā no augšas NBA atzina par dienas otro labāko epizodi.

Liepājnieks trešās ceturtdaļas ievadā izcēlās ar iespaidīgu ”danku” pāri pazīstamajam centra spēlētājam Dvaitam Hovardam. ”Knicks” zvaigzne saņēma piespēli no Brendana Dženingsa un, nežēlojot Hovardu, efektīvi trieca bumbu grozā no augšas, turklāt ”Hawks” spēlētājam fiksēja sodu. Ņujorkas vienība dramatiskā četru pagarinājumu spēlē ar 139:142 piekāpās ”Hawks” basketbolistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl