VIDEO: Porziņģis dominē aizsardzībā un septiņas reizes bloķē pretiniekus

0 Komentāru
VIDEO: Porziņģis dominē aizsardzībā un septiņas reizes bloķē pretiniekus
Foto: USA Today Sports/Scanpix

Talantīgais un perspektīvais latviešu uzbrucējs Kristaps Porziņģis aizvadītajā NBA regulārā čempionāta mačā pret Minesotas Timberwolves septiņas reizes (!) nobloķēja pretinieku metienus un dominēja aizsardzībā, to skaitā bloķējot drafta pirmo numuru Karlu Entoniju Taunsu.

Pēc mača Kristaps Porziņģis komentēja savas lieliskās darbības aizsardzībā: “Nav jābloķē katrs metiens, bet jāliek pretiniekam domāt, ka vari nobloķēt. Tas viņam liek kļūdīties, un es ar savām garajām rokām cenšos tā darīt,” stāstīja Porziņģis, kurš šajā mačā daudz spēlēja kā centrs. “Man jākļūst stiprākam, lai piektā numura pozīcijā es varētu cīnīties aizsardzībā. Iespējams, turpmāk būs jāspēlē daudz kā centram, bet strādāju pie tā.”

FOTO: Porziņģis un Knicks uzveic Timberwolves

Knicks ar 12 panākumiem 26 spēlēs ieņem 11. vietu Austrumu konferencē, kamēr Timberwolves ar deviņām uzvarām 25 mačos ir 13. pozīcijā Rietumu konferencē. Nākamo spēli Ņujorkas komanda aizvadīs piektdien izbraukumā pret līgas pastarīti Filadelfijas 76ers, līdz ar to Porziņģim gaidāms duelis ar vēl vienu no šīs sezonas labākajiem debitantiem Džahlilu Okaforu.

VIDEO: Porziņģim septiņi bloki pret Timberwolves

0 Komentāru