VIDEO: Porziņģis atgriežas laukumā un iemet sešus punktus pret Hornets

Komentāri

Latviešu uzbrucējs Kristaps Porziņģis pēc savainojuma sadziedēšanas atgriezies laukumā Ņujorkas Knicks rindās. Pārbaudes spēlē latvietis pret Šarlotes Hornets guva sešus punktus, taču Knicks ar 93:97 piekāpās mājiniekiem.

Jaunais un perspektīvais latviešu spēlētājs bija izlaidis divus mačus, jo ārstēja savainojumu. Taču neskatoties uz to Porziņģis bija iekļauts Knicks pamatsastāvā, tikmēr vairākiem komandas līderiem Fišers iedeva atpūtu.

VIDEO: latvietim seši punkti pret Hornets

Maču ļoti apņēmīgi sāka Porziņģis, jo vairākus uzbrukuma noslēgumus uzņēmās uz sevi. Tomēr mazliet pievīla precizitāte. Pirmajā ceturtdaļā viņam gan izdevās atklāt savu rēķinu, trāpot pustālo metienu, taču Knicks uzbrukumos latviešu uzbrucējs tika iesaistīts salīdzinoši reti, iniciatīvu uzņemoties Kleantonijam Ērlijam un Lengstonam Gelovejam, kuri pirmajā puslaikā savāca attiecīgi 11 un 10 punktus. Arī mačam turpinoties latvietis tā arī īsti nespēja atslēgt Hornets vienības grozu un kopumā visā mačā guva sešus punktus.

Kristaps Porziņģis kopumā mačā pret Hornets laukumā pavadīja 16:30 minūtes un guva sešus punktus, realizējot trīs no deviņiem punktu metieniem, bet netrāpot nevienu no diviem tālmetieniem. Vēl latvieša rēķinā četras atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles, kā arī bloķēts metiens un viena pārtverta bumba.

Lasi vēl