Komentāri

Kā zināms, Knicks trešdien NBA regulārā čempionāta spēlē ar 104:110 izbraukumā piekāpās principiālajai konkurentei Bruklinas Nets. Porziņģis šajā mačā izcēlās ar 12 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām, kamēr savainojuma dēļ nespēlēja Entonijs.

Nacionālās basketbola asociācijas  komandai Ņujorkas Knicks spēlēt bez sava līdera Karmelo Entonija ir grūtāk, uzskata šīs vienības latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad nav Entonija, spēlēt ir grūtāk, jo viņš mums spēj radīt situācijas. Pretinieku aizsardzība pret viņu spēlē cieši, kas pārējiem komandas biedriem paver vairāk iespēju brīviem metieniem. Šoreiz liela uzmanība tika pievērsta man un man uzreiz bija grūtības. Tomēr man tam ir jābūt gataviem, jo pretinieki mani segs,” pēc mača sacīja Porziņģis, kurš vēl tikai otrdien sameta 26 punktus Bostonas Celtics grozā. “Katra komanda centīsies paaugstināt spēles tempu, zinot, ka pretiniekiem vēl iepriekšējā vakarā bijis mačs. Tam ir jābūt gataviem, šī bija grūta cīņa. Spēles sākumā Nets guva daudz grozu un meta ar augstu precizitāti.”

VIDEO: Porziņģa spilgtākās epizodes spēlē pret Bruklinas Nets

Līdera lomu Knicks rindās šajā mačā uzņēmās Deriks Viljamss, kurš guva 31 punktu, tādējādi atkārtojot karjeras rezultativitātes rekordu.

“Derikam bija lieliska spēle, viņš laukumā bija agresīvs un darīja to, ko piekopj vislabāk. Pret viņu daudz tika pārkāpti noteikumi. Tāds Deriks mums ir vajadzīgs, mums vajag, lai viņš tā spēlētu katrā mačā,” mudināja Porziņģis. “Šobrīd vēl joprojām kļūstam labāki, bet pēdējo divu nedēļu laikā ir lieli uzlabojumi. Šis mačs palīdzēs mums turpināt progresu un dos mums pieredzi, it īpaši man un citiem jaunajiem basketbolistiem. Psiholoģiski arī nebijām gatavi šim mačam, bet spēles gaitā jau bija par vēlu atgūties.”

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl