Komentāri

Svētdien Kristaps Porziņģis kārtējo reizi nopelnīja piezīmju normu, tāpēc viņam nācās no rezervistu soliņa noraudzīties, kā Ņujorkas “Knicks” komanda vēsturiskā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē cieta neveiksmi ceturtajā pagarinājumā.

Aizvadītajā mačā “Knicks” ar rezultātu 139:142 (37:30, 28:31, 16:22, 23:21, 9:9, 10:10, 7:7, 9:12) viesos piekāpās Atlantas “Hawks”, bet Porziņģis laukumu atstāja jau pusotru minūti pirms pamatlaika beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Knicks” četrus pagarinājumus spēlēja otro reizi savā 70 gadus ilgajā vēsturē, sekojot 1951. gadā piedzīvotam zaudējumam pret Ročestras “Royals”. Savukārt NBA vēsturē šī bija tikai vienpadsmitā šāda spēle.

Porziņģis šajā mačā izcēlās ar 15 punktiem, bet priekšlaicīgi ar piezīmju normu viņš pabeidzis trīs no pēdējiem četriem mačiem. Latvietis pašlaik ir visas līgas līderis nopelnītajās piezīmēs.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl