Komentāri

Svētdien Kristaps Porziņģis kārtējo reizi nopelnīja piezīmju normu, tāpēc viņam nācās no rezervistu soliņa noraudzīties, kā Ņujorkas “Knicks” komanda vēsturiskā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē cieta neveiksmi ceturtajā pagarinājumā.

Aizvadītajā mačā “Knicks” ar rezultātu 139:142 (37:30, 28:31, 16:22, 23:21, 9:9, 10:10, 7:7, 9:12) viesos piekāpās Atlantas “Hawks”, bet Porziņģis laukumu atstāja jau pusotru minūti pirms pamatlaika beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Knicks” četrus pagarinājumus spēlēja otro reizi savā 70 gadus ilgajā vēsturē, sekojot 1951. gadā piedzīvotam zaudējumam pret Ročestras “Royals”. Savukārt NBA vēsturē šī bija tikai vienpadsmitā šāda spēle.

Porziņģis šajā mačā izcēlās ar 15 punktiem, bet priekšlaicīgi ar piezīmju normu viņš pabeidzis trīs no pēdējiem četriem mačiem. Latvietis pašlaik ir visas līgas līderis nopelnītajās piezīmēs.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl