VIDEO: Nenkivila 21 punkts neglābj VEF Rīgu no neveiksmes pret Avtodor

Komentāri

VEF Rīga vakar VTB Vienotās līgas izbraukuma spēlē Krievijā zaudēja Saratovas Avtodor ar 74:86. Rezultatīvākais rīdzinieku rindās šajā spēlē bija Kītons Nenkivils, kuram 21 punkts. Lude Hākansons pievienoja 15.

Avtodor pārsvaru ieguva jau no spēles pirmās ceturtdaļas, izvirzoties priekšā ar 13 punktiem (18:31). Pēc otrās ceturtdaļas šāda starpība saglabājās (35:48). Īpaši tuvāk tikt vefiešiem neizdevās tikt arī pēcāk. Pēc trešās ceturtdaļas rezultāts bija 51:62, bet spēles noslēgumā VEF zaudējums ar 74:86.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Rezultatīvākais VEF Rīga vienībā šajā spēlē bija Kītons Nenkivils, kuram 21 punkts. Lude Hākansons pievienoja 15 punktus, bet Kenets “Spīdijs” Smits izcēlās ar 12 rezultatīvām piespēlēm. Avtodor labā 17 punktus iemeta Džefs Brukss. VEF Rīga komandai tā bija astotā spēle šosezon VTB Vienotajā līgā, kurā nācās zaudēt sesto reizi.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl