VIDEO: NBA slavas zāles jaunpienācēju Aiversona, O’Nīla un Mina karjeras spilgtākie brīži

Komentāri

NBA bijušās zvaigznes Šakilu O’Nīlu, Alenu Aiversonu un Jao Minu septembrī uzņems Džeimsa Neismita vārdā nosauktajā basketbola Slavas zālē, pirmdien svinīgā pasākumā paziņoja Slavas zāles atbildīgā komiteja, kura izraugās uzņemamās personas.

Kopā ar trīs NBA superzvaigznēm Slavas zālē tiks uzņemta arī Šerila Svūpsa, kura kļuva par pirmo Sieviešu Nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) spēlētāju, ar kuru tika noslēgts līgums, kā arī vēl sešas basketbola slavenības – spēlētāji Zelmo Bītijs un Kemberlends Pozijs, treneri Toms Ico un Džons Maklendons, tiesnesis Derels Geretsons un NBA kluba Čikāgas Bulls īpašnieks Džerijs Reinsdorfs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kandidātiem vajadzēja saņemt vismaz 18 no 24 Slavas zāles nopelnu komitejas pārstāvju balsīm, lai iekļūtu starp Slavas zāles dalībniekiem. Svinīgā uzņemšanas ceremonija notiks 9.septembrī Springfīldā, kur atrodas Slavas zāle.

O’Nīls karjeras laikā izcīnīja četrus NBA čempiona titulus un tikpat reizes tika atzīts par NBA vērtīgāko spēlētāju. Viņš ir viens no četriem NBA spēlētājiem, kurš vismaz trīs reizes kļuvis par NBA finālsērijas vērtīgāko dalībnieku.

VIDEO: O’Nīla labākās darbības laukumā

Savukārt Aiversons četras sezonas bija NBA labākais punktu guvējs, bet 2001. gadā saņēma arī līgas vērtīgākā spēlētāja godu. Viņš 11 reizes ir piedalījies NBA Visu zvaigžņu spēlē, karjeru noslēdzot ar vidēji 26,7 gūtiem punktiem spēlē.

VIDEO: Aiversona desmit spilgtākie karjeras brīži

Tikmēr Mins, kurš deviņas sezonas pavadīja Hjūstonas Rockets komandā, līdz karjerai lika punktu daudzo savainojumu dēļ, astoņas reizes piedalījās NBA Visu zvaigžņu spēlē, savukārt Rockets sastāvā karjeras laikā viņš vidēji mačā atzīmējās ar 19,0 punktiem, 9,2 izcīnītām atlēkušajām bumbām un 1,9 bloķētiem metieniem.

VIDEO: Mina lieliskākās karjeras darbības

Lasi vēl