VIDEO: LU saspringtā galotnē pieveic Ogres komandu

Komentāri

Olimpiskajā sporta centrā Latvijas Universitātes basketbola komanda aizvadīja mājas spēli pret BK Ogre/Kumho Tyre. Abām komandām šī spēle bija ļoti svarīga, jo tā kā komandas Aldaris LBL pamatturnīra tabulā atrodas līdzās, iespēja gūt kāroto uzvaru abām komandām vienlīdz liela un vienlīdz svarīga – Ogrei atrauties, LU izlīdzināt uzvaru/zaudējumu skaitu. LU lieliskā galotnē izdevās izcīnīt uzvaru ar 90:86.

Un pēdējās 10 spēles minūtes atnesa krietni motivētāku Ogri un krietni juceklīgāku LU. Pēc minūtes pārtraukuma, kad rezultāts jau bija 69:77, komanda nedaudz atguva sparu, Engeram 3 punkti, vēl pāris labas epizodes, tomēr pārsvaru vēl atgūt neizdevās. Bet vismaz komanda pamodusies  brīdī, kad vēl bija pietiekami daudz laika, lai reāli paspētu vēl uzvarēt. Spriedze ar katru mirkli auga un auga. 3 minūtes līdz spēles beigām 3 punktu deficīts, abas komandas sāka mest garām grozam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: LU saspringtā galotnē pieveic Ogres komandu

Latvijas Universitāte – BK Ogre/Kumho Tyre 90:86 (17 .jan.), labākie momenti from BK Latvijas Universitate on Vimeo.

Pēc īsta bardaka un nesavāktām bumbām zem sava groza, tomēr beidzot izdevās panākt –1, vēl minūte līdz beigām. Apturēts pretinieku uzbrukums, izcīnīta iespēja mest soda metienus. Atbildība kapteinim Magonem. Un abi iekšā, nu jau +1. Atvieglojuma nopūta pēc Ogres neprecīzā metiena, tad 1 no 2 sodiem iekšā, +2 mūsu komandai. Kurš kuru? 16 sekundes līdz spēles beigām, +4, vēl viens minūtes pārtraukums, +2, šoreiz jau LU pieprasa pārtraukum, 9 sekundes, 2 precīzi sodi Eiduka kontā, Ogrei neprecīzs tālmetiens, LU uzvar!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl