Komentāri

Divas Latvijas basketbola leģendas, iespējams divi visu laiku labākie Latvijas basketbolisti – Valdis Valters un Anete Jēkabsone-Žogota. Divi spēlētāji, kuri teju visu savu spožo karjeru spēlējuši ar 10 numuru.

Valdis Valters savus labākos gadus Rīgas VEF komandā aizvadīja kopā ar Anetes Jēkabsones-Žogotas tēti Andri Jēkabsonu, ļoti lielai basketbola līdzjutēju pazīstamu ar iesauku Džabars. Valdis – 1981.gada Eiropas labākais basketbolists un 1982.gada pasaules čempions PSRS izlases sastāvā. Anete – sieviešu Nacionālās Basketbola asociācijas čempione kopā ar Fīniksas Mercury.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vefiņa un PSRS izlases līderis, virtuozs piespēļu dalītājs un neapturama punktu mašīna – tāds bija Valdis Valters basketbola laukumā. Protams, ka savu talantu Valdis vislabāk varēja parādīt PSRS izlasē kopā ar tādiem basketbolistiem kā Vladimirs Tkačenko, Arvīds Sabonis, Rims Kurtinaitis, Aleksandrs Volkovs.

Anete Jēkabsone-Žogota ar basketbola bumbu sāka dzīvoties jau no pirmajiem dzīves gadiem. Tētis jau no mazotnes saprata, ka no Anetes kaut kas varētu iznākt. Un iznāca – Latvijas, Francijas, Eiropas klubu un WNBA čempione!

jdhksjhd

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl