VIDEO: Latvijas 6.spēlētājs Kristaps uzvar Peineru un brauks ar komandu Vāciju

Komentāri

Vēl tikai kādas 20 dienas un Rīgā sāksies – iedomājieties tik – Eiropas čempionāts basketbolā! Tik grandiozam notikumam Latvijas izlase gatavojas ar vērienu – ne vien cītīgi, trenējas, bet arī pulcina līdzjutēju armiju. Akcijā Latvijas izlases 6.spēlētājs tika noskaidroti uzticamākie līdzjutēji, un viens no viņiem, Kristaps Pļaviņš nolēma izaicināt izlases basketbolistu, daudzu skaistu metienu autoru Žani Peineru!

Kristaps mačam ar Žani Peineru iesildijās kopā ar tiesnesi un vienlaicīgi vēl vienu Latvijas izlases 6.spēlētāju Andri Buli. Tik svarīgu notikumu garām nevarēja laist arī Eiropas čempionāta talismans Frenkijs. Kristapam izdevās pārspēt Žani un, kas ļaus izlases 6.spēlētājam doties kopā ar komandu uz pārbaudes turnīru Vācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Kristaps ir gatavs darīt visādas trakas lietas lai tikai spētu motivēt un atbalstīt izlasi. Ja pareizi sastāsie visas zvaigznes, varbūt pat izdodas tikt uz Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm. Turklāt fani mums ir vislabākie, tas tikai vēlreiz jāpierāda Eiropas čempionātā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl