VIDEO: Latvijas 6.spēlētājs Kristaps uzvar Peineru un brauks ar komandu Vāciju

Pievienot komentāru
VIDEO: Latvijas 6.spēlētājs Kristaps uzvar Peineru un brauks ar komandu Vāciju
Foto: LETA

Vēl tikai kādas 20 dienas un Rīgā sāksies – iedomājieties tik – Eiropas čempionāts basketbolā! Tik grandiozam notikumam Latvijas izlase gatavojas ar vērienu – ne vien cītīgi, trenējas, bet arī pulcina līdzjutēju armiju. Akcijā Latvijas izlases 6.spēlētājs tika noskaidroti uzticamākie līdzjutēji, un viens no viņiem, Kristaps Pļaviņš nolēma izaicināt izlases basketbolistu, daudzu skaistu metienu autoru Žani Peineru!

Kristaps mačam ar Žani Peineru iesildijās kopā ar tiesnesi un vienlaicīgi vēl vienu Latvijas izlases 6.spēlētāju Andri Buli. Tik svarīgu notikumu garām nevarēja laist arī Eiropas čempionāta talismans Frenkijs. Kristapam izdevās pārspēt Žani un, kas ļaus izlases 6.spēlētājam doties kopā ar komandu uz pārbaudes turnīru Vācijā.

 

Kristaps ir gatavs darīt visādas trakas lietas lai tikai spētu motivēt un atbalstīt izlasi. Ja pareizi sastāsie visas zvaigznes, varbūt pat izdodas tikt uz Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm. Turklāt fani mums ir vislabākie, tas tikai vēlreiz jāpierāda Eiropas čempionātā!