Komentāri

Kristaps Porziņģis šajā vasarā kļuva ne tikai par visaugstāk draftēto basketbolistu Latvijas, bet arī Baltijas vēsturē. Ņujorkas Knicks latviešu uzbrucēja izvēlējās ar augsto ceturto numuru. Nesen ziņojām, ka basketbolists oficiāli parakstījis līgumu ar NBA vienību. Intervijā NBA.com sportists dalījies savos iespaidos par jauno vidi.

“Kad devos uz NBA Vasaras līgu, biju patīkami satraukts. Vēlējos faniem parādīt, ka varu spēlēt, un parādīt savas prasmes kā garajam spēlētājam,” sacīja NBA drafta ceturtais numurs. Porziņģis pastāstīja par savu raksturu un nodomiem Knicks vienībā: “Es mīlu uzvarēt. Vienmēr cīnos, cik spēka.” Jaunā NBA sezona sāksies vien 27. oktobrī, taču pirms tam latvietis ar vienību aizvadīs vairākas pārbaudes spēles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Kristaps Porziņģis par NBA draftu un Vasaras līgu

FOTO: latviešu uzbrucējs NBA Vasaras līgā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl