Komentāri

Cilvēki uz ielas izsaka savas domas par latviešu talantīgo basketbolistu Kristapu Porziņģi un mudina balsot par viņu nba.com mājaslapā!

Šī ir pirmā reize, kad mums ir reāla iespēja piedzīvot latviešu basketbolista dalību NBA visu zvaigžņu spēlē, kas notiks jau 14. februārī Kanādas pilsētā Toronto! Lai tas notiktu, mums ir aktīvi jābalso par Kristapu Porziņģi katru dienu līdz 19. janvārim un, iespējams, būsim sarūpējuši viņam negaidītu jaunā gada dāvanu! Mājaslapā nba.com pilnā sparā rit balsojums par NBA populārākajiem spēlētājiem, un mums ir iespēja iebalsot Kristapu Porziņģi Visu zvaigžņu spēlē (#NBAvote). Balsot var katru dienu no jauna, un tā beigsies 2016. gada 19. janvārī plkst. 07.00 no rīta pēc Latvijas laika! Visiem kopā mums tas ir pa spēkam! 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

#NBAVOTE Kristaps PorzingisLaiks sarosīties basketbola līdzjutējiem, sporta draugiem un Latvijas patriotiem! Šī ir pirmā reize, kad mums ir reāla iespēja piedzīvot latviešu basketbolista dalību NBA visu zvaigžņu spēlē, kas notiks jau 14. februārī Kanādas pilsētā Toronto!Lai tas notiktu, mums ir aktīvi jābalso par Kristapu Porziņģi katru dienu līdz 18. janvārim un, iespējams, būsim sarūpējuši viņam negaidītu jaunā gada dāvanu!Arī komentārs zem šī ieraksta skaitīsies kā balss. Viss, kas ir jāieraksta – #NBAVOTE Kristaps PorzingisVisiem kopā mums tas ir pa spēkam!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl