VIDEO: kas tik īpašas padara VEF Rīga ģērbtuves?

Komentāri

Katrai komandai ir sava ģērbtuve, kur tā pirms spēles izrunā mača plānu un tajā parasts ierindas cilvēks nevar iekļūt. Tomēr Latvijas čempionu vienības VEF Rīga menedžeris Rolands ne tikai pastāstīja par ģērbtuves niansēm un atklāja to, kurš rīdzinieks visilgāk var nosēdēt pirtī, bet arī visu kārtīgi izrādīja!

Kā atklāja Latvijas čempionvienības menedžeris, tad ļoti daudz laika tiek pavadīts vienības ģērbtuvē. Interesanti, ka arī video analīze notiek komandas ģērbtuvē, nevis konferenču telpā. Tāpat ģērbtuvi rotā komandas logotips, bet uz tā spēlētāji nedrīkst kāpt virsū. Tomēr, ja tas sanāk – seko īpašs sods!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: ielūkojies, kā izskatās VEF Rīga ģērbtuve

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl