Komentāri

Goldensteitas Warriors zvaigzne Stīvens Karijs pirmdien iemeta 13 tālmetienus NBA mačā, sasniedzot jaunu līgas rekordu, turklāt tas notika nākamajā spēlē pēc tam, kad viņš pirmoreiz ilgu laiku nebija trāpījis nevienu metienu no perimetra.

Aizvadītajā spēlē Warriors ar 116:106 (28:24, 35:25, 21:29, 32:28) savā laukumā pieveica Ņūorleānas Pelicans, kas šosezon joprojām ir bez uzvarām. Divreiz par līgas vērtīgāko spēlētāju nosauktais Karijs mača gaitā realizēja 13 no 17 izpildītajiem tālmetieniem, septīto reizi karjerā vienā duelī trāpot vismaz desmit tālos raidījumus. Kopumā viņš realizēja 16 no 26 metieniem no spēles un sameta 46 punktus.

Video

Iepriekš NBA rekords piederēja Kobem Braientam un Donlijam Māršalam, kuri bija spējuši mača laikā trāpīt pa 12 trejačiem. Pagājušajā sezonā Karijs 40 punktus sasniedza 13 spēlēs, bet šosezon šis viņam bija pirmais šāds mačs.

Vēl aizvadītajā mačā 24 punktus uzvarētājiem sameta Klejs Tompsons, bet ar 22 punktiem piebalsoja Kevins Durants. Savukārt Pelicans līderis Entonijs Deiviss iemeta 33 punktus. “Šis rekords, iespējams, neturēsies pārāk ilgi, redzot, kā puiši līgā met, tomēr ir īpaši, ja pieder tālmetienu rekords,” pēc mača teica Karijs.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl