VIDEO: kāpēc valstsvienības treneris Ainars Bagatskis tik ļoti kliedz uz saviem spēlētājiem?

1 komentārs

Skuteļa Reāli nopietnās basketbolista studijas viesvadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ar viesiem Arni Vecvagaru un Ralfu Eilandu skaidroja, kāpēc Ainars Bagatskis kliedz, un kāpēc Arnis Vecvagars varētu kliegt uz Latvijas izlases treneri!

Kā jau ierasts pēc katras spēles, portālā Skaties.lv skatāma komiķa Jāņa Skuteļa Reāli nopietnā basketbola studija, kur šā vakara viesvadītāja bija Baiba Sipeniece-Gavare, un viens no tematiem bija – kāpēc Latvijas basketbola izlases treneris Ainārs Bagatskis tik ļoti kliedz uz saviem padotajiem. “Ja uz mani kāds tā kliegtu, es teiktu – ej pats spēlē!” smejoties atzina viesvadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā materiālā jautrā gaisotnē kopā ar bijušo valstsvienības spēlētāju Arni Vecvagaru un mūziķi Ralfu Eilandu tika arī pārrunāts, vai uz laukuma drīkst lamāties.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl