Komentāri

Latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks, kurš šobrīd pārstāv Vācijas basketbola klubu Brose Bamberg, intervijā atbild uz jautājumiem par to kādā gatavībā ir viņa komanda gaidāmajai Eirolīgas sezonai.

Intervijā Jānis Strēlnieks atbild: ”Šogad Eirolīgas sezona būs vēl smagāka. Pagājušajā sezonā mūs kā pretiniekus neviens neuztvēra nopietni, taču mēs pierādījām, ka varam spēlēt pret visiem. Mums ir jāizmanto katra iespēja un nav jābaidās spēlēt pret lielajām komandām.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl Jānis atzina, ka viņām allaž ir paticis spēlēt pret labākajiem basketbolistiem, arī Bambergas fani ir pelnījuši redzēt šo komandu cīņas, jo viņi vienmēr nāk uz spēlēm, atbalsta un velta savu laiku. Jānis priecājas par to, ka Bambergas fani redzēs savā zālē Eiropas labākās komandas.

Video

Eirolīgas turnīrs jau atsāksies 13. oktobrī, savukārt 14. oktobrī Strēnieka klubs Brose Bamberg aizvadīs savu pirmo spēli šajā turnīrā pret Stambulas Fenerbache, izbraukumā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl