Latvijas vīriešu basketbola izlase 2011.gada Eiropas čempionātā basketbolā turnīra otrajā dienā piedzīvoja zaudējumu mačā ar Serbiju 77:92.

Salīdzinot ar Eurobasket 2011 pirmo maču pret Franciju, Latvijas sākumsastāvā notika viena izmaiņa – Riharda Kuksika vietā laukumā devās Dāvis Bertāns. Spēle Latvijai iesākās ļoti neveiksmīgi. Pie groza serbi dominēja, uzbrukumā Blūmam šoreiz nevedās spēle, un trešajā minūtē jau 0:9, bet pirmajā puslaikā Latvija piekāpās 33:38 un visā spēlē 77:92.

Latvijas labā 19 punktus guva Rolands Freimanis, 16 punktus – Rihards Kuksiks, 15 punktus – Jānis Blūms, bet 12 punktus – Jānis Strēlnieks, kuram spēles dienā palika 22 gadi. Serbu rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija pieredzējušais Nenads Krstičs, bet 19 punktus guva Duško Savanovičs.