Pērnās sezonas ULEB Eirolīgas čempione Maskavas CSKA piektdien sestās kārtas spēlē ar rezultātu 91:90 (17:26, 32:12, 24:30, 18:22) pārspēja Spānijas klubu Madrides Real, turpinot sezonu bez zaudējumiem.

Maskavā notikušajā mačā uzvarētājiem rezultatīvākais bija Nando de Kolo, kurš guva 28 punktus un izprovocēja deviņas piezīmes. Savukārt Real rindās 21 punkts un septiņas rezultatīvas piespēles Serhio Ļuļa kontā.

Daudz aktīvāk maču iesāka Real basketbolisti, kuri pirmajā ceturtdaļā iekrāja 13 punktu pārsvaru (21:8). Tiesa, pēc izrāviena 27:5 maskavieši otrajā ceturksnī panāca 31:26, arī turpinājumā palielinot pārsvaru un puslaiku uzvarot ar 49:38.

Trešajā ceturksnī CSKA pārsvars sasniedza 14 punktus, bet ceturtdaļas beigām tika sadeldēts līdz pieciem punktiem (73:68). Ceturtajā ceturksnī Madrides basketbolisti turpināja iedzīt savus pretiniekus, bet 25 sekundes pirms pamatlaika beigām pēc Gustavo Ajona precīzā metiena komandas šķīra vairs tikai viens punkts – 87:86 CSKA labā. Tomēr Maskavas klubs vadību nosargāja un svinēja uzvaru ar rezultātu 91:90.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.